Aistra, kaip parakas. Mintis, kaip kulka. Dovana, kaip taiklus šūvis.
ID: 33

  • Aprašymas

GunPowder kava – tai kava iš Brazilijos. Pupelės, kaip ir pridera, yra tamsaus skrudinimo, puikiai išlaikančios kartumo, rūgštumo ir saldumo balansą. Kavos tirštumas, stiprumas ir aromatas vertinamas 4 balais iš 5.
100% arabika. Smulkiai sumalta.
Ši kava yra it itališkas espresso su aksominiu poskoniu. Paruošus kavą, jos paviršius pasidengia kremine aliejine emulsija ir veikia kaip dangtis, po kuriuo išlieka tikrasis espresso aromatas. Toks procesas primena šovinio sandarą. Bet šis ,,dangtis“ ilgai neišsilaiko, todėl rekomenduojama išgerti kavą greitai, lyg iššauti kulką.
Patariama gerti kaip espresso kavą ir žiūrėti į gėrimo procesą, kaip į gyvenimo būdą, sukuriant kiekvieną kartą ypatingą progą.
Svoris 3500 greinų (226,80 g). Įpakuota į juodą dėžutę. Pagaminta Lietuvoje. (Kaina 8 Eur)

8.00 Eur
Pirkti   AtgalPanašios prekės


GunPowder arbata

GunPowder arbata - Gang pao de (kin.) - šviežiai užvirta perlinė arbata, iš Kinijos. Jos skonis drąsus, lengvai dūminis su medžio aromatu. Palieka ilgai išliekantį saldumo poskonį. O pasukti lapeliai primena paraką.
Užplikius šią arbatą, kiekvienas lapelis atskirai išsivynioja ir tarsi sprogsta. Joje yra šiek tiek daugiau kofeino nei įprastoje žaliojoje arbatoje. Todėl sustiprina budrumą, gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, mažina kraujospūdį, gausu antioksidantų, koreguoja cholesterolio kiekį ir kūno svorį. Ši arbata yra saugi, jei saikingai gersite, nes jautriems kofeinui žmonėms gali atsirasti galvos skausmas, kankinti nemiga.
Paruošimas: užplikyti arbatinį šaukštelį arbatžolių ne aukštesniu kaip 80 laipsnių temperatūros vandeniu.
Leisti visiems lapeliams ,,susprogti“ ir mėgautis gardžiu ir rimtu arbatos gėrimo procesu.
Svoris 800 greinų (51,84 g). Įpakuota į juodą dėžutę. Pagaminta Kinijoje. (Kaina 7 Eur)
Kartu pridedama 100 greinų (6,48 g) Gunpowder mėtų arbata, kad susikurti švelnesnį ir lengvesnį arbatos ritualą.

Detaliau
7.00 Eur
Pirkti

GunPowder prieskoniai

GunPowder prieskoniai - tai legendiniai Pietų Indijos prieskoniai, dėl kurių prasidėjo daugybė karų prieš labai daug metų. Dabar gaminami unikaliu mišiniu, kuris skina skonių žiedus ir žadina kiekvieno dvasią.
Aromatiškai turtingi šio produkto ingredientai ir labai gilios jų sumaišymo žinios primena, kad tai 3000 metų buvo kažkieno gyvenimo būdas.
Šie prieskoniai tinka kaip marinatas kepimui: vištienai, kiaulienai, jautienai, ėrienai, žuviai ir net žvėrienai.
Naudoti galima ir kaip pagardą kepant ar verdant. Tai universalus mišinys pagamintas it namuose, be jokių dirbtinių dažiklių ar konservantų.
Supakuota juodoje dėžutėje, kur rasite dviejų rūšių Gunpowder prieskonius: Mažo kalibro ir Didelio kalibro, po 500 greinų (32,40 g). Pagaminta Lietuvoje.
Dovanų pridedama GunPowder receptų knygutė – tai įprasti patiekalai pagardinti GunPowder prieskoniais išgaunant neįprastą, puikų skonį.
Sudėtis: valgomoji druska, kmynai, kalendra, garstyčios, lęšiai, sezamas, čili pipirai, juodieji pipirai, imbieras ir česnakas. Tiesa, šis prieskonių mišinio kvapas, primena parako kvapą. (Kaina 6 Eur)

Detaliau
6.00 Eur
Pirkti