Aistra, kaip parakas. Mintis, kaip kulka. Dovana, kaip taiklus šūvis.


GunPowder Creations

Gunpowder (angliškai) –  tai parakas – kieta, sprogstamoji medžiaga, kuri sparčiai dega, išskirdama šilumą, šviesą ir dujas. Creations (angliškai) – tai kūriniai, kūrimas, kūryba.

 

Truputis istorijos...

IX amžiuje Kiniją valdė garsioji Tangų dinastija, šalies alchemikus buvo užvaldžiusi didi manija — išrasti gyvenimo eliksyrą. Daugybė mokslininkų stengėsi įgyvendinti šį tikslą, todėl atliko begalę tyrimų ir bandymų. Kaip tik šių beprotiškų eksperimentų metu ir buvo atrastas parakas. Sumaišius salietrą, sierą, anglį ir gydomosąsias žoleleles, kinai išgavo sprogimą sukeliantį mišinį. Tuo metu jie net neįsivaizdavo, kokių padarinių pasauliui atneš jų išradimas. Gyvenimo trukmės šis mišinys neprailgino, bet po šimtmečio netikėtai paaiškėji jo milžiniška jėga.

Su šia istorija einame ir mes!!! 

Tad į klausimą, kodėl esame GunPowder Creations, atsakymas būtų labai paprastas: Aistra, Jėga, Veržlumas, Sprogimas... Šitų savybių vedami kuriame produktus, skirtus džiuginti pačius save, artimuosius, draugus, kolegas... O kai kuriuose suradome ir pačio parako kvapo bei skonio. Tad dalinamės visu tuo su Jumis. Dovanokime vieni kitiems dalelę istorijos, truputį jėgos, žiežirbą ugnies ir mūsų dovanos taps taikliu šūviu, kuris atneš jaudulio, žavesio, laimės... Sukurkime savo istorijas pasinaudoję šia milžiniška parako jėga ir tapkime nemirtingi mūsų artimųjų širdyse...

Mus rasite:

Savanorių pr. 49, Vilnius (UAB Ponas Balionas)

J. Kazlausko g. 1, Vilnius (UAB DS Baltic - graviravimas lazeriu)


TINKLARAŠTIS