Aistra, kaip parakas. Mintis, kaip kulka. Dovana, kaip taiklus šūvis.


GunPowder Creations

Gunpowder (angliškai) –  tai parakas – kieta, sprogstamoji medžiaga, kuri sparčiai dega, išskirdama šilumą, šviesą ir dujas. Creations (angliškai) – tai kūriniai, kūrimas, kūryba.


Truputis istorijos...

IX amžiuje Kiniją valdė garsioji Tangų dinastija, šalies alchemikus buvo užvaldžiusi didi manija — išrasti gyvenimo eliksyrą. Daugybė mokslininkų stengėsi įgyvendinti šį tikslą, todėl atliko begalę tyrimų ir bandymų. Kaip tik šių beprotiškų eksperimentų metu ir buvo atrastas parakas. Sumaišius salietrą, sierą, anglį ir gydomosąsias žoleleles, kinai išgavo sprogimą sukeliantį mišinį. Tuo metu jie net neįsivaizdavo, kokių padarinių pasauliui atneš jų išradimas. Gyvenimo trukmės šis mišinys neprailgino, bet po šimtmečio netikėtai paaiškėji jo milžiniška jėga.

Su šia istorija einame ir mes!!! 

Tad į klausimą, kodėl esame GunPowder Creations, atsakymas būtų labai paprastas: Aistra, Jėga, Veržlumas, Sprogimas... Šitų savybių vedami kuriame produktus, skirtus džiuginti pačius save, artimuosius, draugus, kolegas... O kai kuriuose suradome ir pačio parako kvapo bei skonio. Tad dalinamės visu tuo su Jumis. Dovanokime vieni kitiems dalelę istorijos, truputį jėgos, žiežirbą ugnies ir mūsų dovanos taps taikliu šūviu, kuris atneš jaudulio, žavesio, laimės... Sukurkime savo istorijas pasinaudoję šia milžiniška parako jėga ir tapkime nemirtingi mūsų artimųjų širdyse...

Įkūrimas

Aš esu Aistė ir noriu Jums pristatyti savąjį GunPowder Creations. Tai unikalu, įdomu, prasminga, aromatinga ir gardu... ir dar daug galiu epitetų išvardinti. Bet svarbiausia, visa tai skirta Jums, kad dovanotumėte ir gautumėte dovanų, nes būtent jos stiprina draugystę, gydo žaizdas, suartina, pripildo meilės... O nieko nėra prasmingiau, kaip dovanoti istorija paremtą dovaną, kurios esmė asociajuojasi su milžiniška jėga - PARAKU.

Viskas gaminama reklamos dirbtuvėse rankomis su didele meile. Ir skirta tam, kas vertina nuoširdumą, rankų darbą ir užkoduotą parako galią.

Gyvenimas yra gražus... Įdomus... Prasmingas... Milijonas dar kitų dalykų pilnas. Visi ieškome savęs. Siekiame daryti tai, kas džiugina širdį. Būti su tais, su kuriais jaučiamės laimingi. Kiekvieno kelias ir pasirinkimai skirtingi. Tuo ir įdomu tampa šiame pasaulyje.

Visai neseniai, visai netikėtai aš susapnavau sapną. Čia panašiai, kaip Gediminas susapnavo geležinį vilką ir pastatė pilį. Na, tik ne toks mastas. Bet didelis dalykas mano gyvenime - didelis statinys ir kūrinys. Tiesa, dar tik pamatai padėti ir jie yra labai silpni. Bet... Viskas prieš akis.

Tad, aš Aistė Milašienė, noriu Jums pristatyti savąjį GunPowder Creations. Unikalu, įdomu, prasminga, aromatinga ir gardu... ir dar... daug galiu epitetų išvardinti. Bet svarbiausia, visa tai skirta Jums, kad dovanotume ir gautumėte dovanų, nes dovanos stiprina draugystę, gydo žaizdas, suartina, pripildo meilės... O nieko nėra prasmingiau dovanoti istorija paremtą dalyką, kurio prasmė asocijuojasi su milžiniška jėga - manuoju atveju, Paraku.

Kas mane pažįsta tikrai suprato, kodėl taip, o ne kitaip. Taip, antroji mano pusė tiesiogiai susijusi su Paraku. Tą kvapą dažnai užuodžiu namuose. Tas kvapas tapo savas, nes tuo kvepia Tavo Mylimas žmogus. 

Tad visa tai sudėjus gavosi mano manymu labai neblogas dalykas - GunPowder Creations!


Mus rasite:

J. Kazlausko g. 1, Vilnius (UAB DS Baltic - Lazerinis graviravimas)